کلاس آیلتس

چرا کلاس آیلتس و داشتن آیلتس مهم است؟

 

  آیلتس (  The International English Language Testing)یک سیستم بین المللی ارزشیابی زبان  انگلیسی و با هدف سنجش چهار مهارت Writing ،Listening،Reading و Speaking می باشد.آیلتس جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبانی  طراحی شده که قصد ادامه تحصیل و فراگیری مهارت های تخصصی یا کار و اقامت در کشورهای انگیسی زبان هستند.از این رو رفتن به کلاس آیلتس و فراگیری زبان انگلیسی برای این داوطلبان ضروری می باشد.

امروزه در سراسر دنیا آزمون های زیادی با اهداف گوناگون برگزار می‌گردد و در کشورهایی از جمله آمریکا دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و سازمان ها وسایر مراکز، مدرک آیلتس را به عنوان شاخص سنجش دانش زبانی، معتبر دانسته و آن را جایگزین مدرک تافل کرده‌اند (مگر در موارد و رشته‌های خاص).
یکی از دلایل موفقیت این آزمون و پذیرش آن توسط مراکز معتبر در سراسر جهان  در مقایسه با آزمون های مشابه نظیر تافل، دقت نظر و سنجیدگی در نحوه طراحی و چیدمان سؤالات آزمون است که با شرکت در کلاس آیلتس و گذراندن دوره های مربوطه  رسیدن به این مهم برای افراد فراهم خواهد شد.

کلاس آیلتس
بهترین کلاس آیلتس تهران

ویژگی های متمایز ما در برگزاری کلاس آیلتس :

 • تعیین سطح Ielts و مشاوره 24 ساعته رایگان در بهترین مرکز تخصصی.
 • برنامه ریزی برای آزمون موردنظر و کسب نمره دلخواه.
 • کسب نتیجه دلخواه در کمترین زمان ممکن   .
 • امکان حضور به عنوان مهمان در دروه ها و کلاس آیلتس و مشاوره با سایر زبان آموزان قبل از ثبت نام.
 • به همراه آنالیز و تشریح پاسخ ها(Mock Exam) شرکت در چندین آزمون آزمایشی رایگان.
 • نظارت و تحلیل کامل نمودار پیشرفت زبان توسط کادرحرفه ای ومجرب .
 • ارائه جزوات انحصاری برای موفقیت در آزمون مورد نظر.
 • روش تدریس انحصاری مختص آزمون های فوق.
 •  شهریه ایده آل و شرایط پرداختی مناسب جهت شرکت در بهترین کلاس آیلتس.

در موسسه زبان پارسیس :

درعرصه ارتباطات بین المللی ومبادلات علمی آشنایی با زبان انگلیسی درکناردیگرمعیارها،ازعوامل کلیدی بشمار می رود. معیارتشخیص مراکزتصمیم گیری درحوزه های امورتحصیلی و مهاجرت،امتحاناتی ازقبیل  IELTS ,TOEFL ,CAEهستند،دراین میان امتحان IELTS ازمیزان اعتباربالاتری برخوردار بوده و معتبرترین و پذیرفته شده ترین این مدارک میباشد.در ایران یکی از عوامل عدم موفقیت در آزمون IELTS   توقع توفیق دراین آزمون بدون گذراندن دوره های عمومی و کلاس آیلتس و همچنین تسلط برآن است. ما در موسسه آموزشی پارسیس ، با شناسایی این مشکل سعی درمرتفع کردن آن داریم ، بدین ترتیب که با پایه قراردادن امتحانات عمومی کمبریج به شکل غیرمستقیم همواره علاوه برآموزش زبان مهارتهای تست زنی را نیز برای کلیه زبان آموزان فراهم می کند. بدین ترتیب فراگیران ما، در مقایسه با فراگیران سایر مراکز، از آمادگی ضمنی بالاتری برای شرکت درامتحاناتی نظیر IELTSبرخوردارهستند. همه زبان آموزان درنهایت جهت اثبات توانایی خود نیازمند شرکت در آزمون اصلی می باشند که موسسه راهبرد های موفقیت در آزمون را از طریق کادر مجرب و برنامه ریزی هدفمند در اختیار آن ها قرار خواهد داد.

 

 • مراحل تعیین سطح و مشاوره:
 • همواره در مرکز تخصصی کلاس آیلتس پارسیس مفتخریم که مشاوره و راهنمایی های لازم را به زبان آموزان جهت رفع مشکلات آموزشی و راهنمایی جهت شرکت در آزمون اصلی IELTS ارائه دهیم. این هم از دیگر مزایای شرکت در بهترین موسسه برگزاری کلاس آیلتس برای زبان آموزانی است که درجستجوی استفاده از خدمات آموزشی متناسب با سطح خود می باشند.
 • مرکز تخصصی زبان پارسیس به عنوان یکی از مراکز برگزار کننده بهترین دوره ها و کلاس آیلتس جهت تعیین سطح مراجعین خود تمهیداتی در نظر دارد که به شرح زیر می باشد:
 • عزیزانی که سطح زبانی آنها Intermediate  و یا بالاتر می باشد باگذراندن 30 جلسه آموزشی دوره های آمادگی IELTS  که شامل مهارت های (listening-Rigting-Spiking-Reading) می باشد و برگزاری چندین دوره Mock Examبرای تشخیص نقاط قوت و ضعف زبان آموزان جهت آزمون اصلی الزامی بوده و به مراکز مربوطه معرفی خواهند شد.
 • زبان آموزانی که از سطح  Intermediateپایین تر بوده پیرو جلسه تعیین سطح ومشاوره ایشان می بایست در مرکز تخصصی آیلتس  حدود 10 الی 20 جلسه دوره Pre IELTS را گذرانده تا آماده شرکت در دوره های کلاس آیلتس شوند.
 •  زبان آموزان با سطح پایینتر ازIntermediate نیز با اتمام حداقل دو کتاب New headway در 40 جلسه آمادگی لازم جهت شرکت در دوره های .Pre IELTS را کسب خواهند کرد.
کلاس آیلتس
بهترین کلاس آیلتس تهران

انواع آزمون آیلتس :

این آزمون در چهار مرحله مورد بازبینی و ویرایش قرار گرفت و در نهایت به شکل کنونی و در سه مدل آیلتس آکادمیک، آیلتس جنرال و آیلتس لایف اسکیلز درآمد.

 • آیلتس آکادمیک برای آن دسته از متقاضیانی است که قصد ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی و بالاتر دارندمی باشد.دوره آیلتس  آکادمیک راه ورود به  عرصه تحصیلات بین‌المللی در دانشگاه‌های برتر دنیا و یا استخدام در مشاغل تخصصی را برای این گروه فراهم می سازد ..
 • آیلتس جنرال برای آن دسته از متقاضیانی است که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای انگلیسی زبان (استرالیا، کانادا، نیوزلند، بریتانیا) و یا تحصیل در مقاطع پایین‌تر از کارشناسی دارند.آیلتس جنرال زمینه موفقیت در راه رسیدن به اهداف فوق را برای افراد هموار می سازد.
 • جهت کمک به  متقاضیان دریافت ویزای  انگلستان می‌باشد. آیلتس لایف اسکیلز

 IELTS استراتژی های آمادگی برای آزمون

جهت دریافت بهترین نمره در آزمون IELTS  ، چندین نکته را که  قبل از روز آزمون به شما کمک خواهد کرد  آماده کرده و شما را در مسیر دستیابی به نتیحه دلخواه یاری خواهیم رساند:

نکته 1 :همواره سعی کنید یک نمونه آزمون آزمایشی را قبل از برگزاری آزمون اصلی انجام دهید

چنانچه  با سئوالات مورد نظر در آزمون آشنایی دارید، بهتر است به بهترین نحو آماده پاسخگویی باشید که شما را درکسب بالاترین نمره آزمون یاری کند.

نکته 2:تمرین جهت داشتن سرعت عمل بالا در آزمون.
به خاطر داشته باشید که آزمونهای در روز آزمون، بی وقفه و بدون تفکیک بین آنها داده می شود. آنچه واقعا می تواند به شما کمک کند این است که بتوانید یاد بگیرید که از طریق تمرین آزمون ها چگونه سرعت عمل خودتان را تسریع کنید و بعد از پایان آزمون اول، دچار استرس شدید نشوید.
زمان خود را چنانچه که هر بخش را کامل می کنید مدیریت کنید و برای هر بخش به اندازه مناسب وقت بگذارید تا با این کار بتوانید تمامی مراحل آزمون را تکمیل کرده و به نتیجه مورد نظر خود دست پیداکنید.

نکته 3:چک پاسخ های خود با راهنمای پاسخ
به طور کلی، درکلیه فرمت های آزمون هیچ جواب کاملی وجود ندارد، اما یک ترتیب و یک فرمت محتوا برای آگاهی آزمون گیرندگان وجود دارد تا بتوانند حداکثر امتیاز را به دست آورند.

چه کسانی به کلاس آیلتس IELTS خصوصی نیاز دارند ؟

1.آن دسته ازداوطلبانی که از سطح خوبی از زبان برخوردارند و شرکت در کلاس آیلتس گروهی منجر به اتلاف وقت آن ها شده و به دلیل  وجود مطالب تکراری، حوصله شان سر می رود.

2.داوطلبانی که زمان زیادی ندارند و خواستار پیشرفت سریع در کوتاه ترین زمان ممکن در کلاس آیلتس می باشتد. بنابراین شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس پارسیس بهترین فرصت استفاده از زمان ایشان می باشد

3.گروهی از داوطلبین که دانش و مهارت های آن ها برای آموزش آیلتس مرتبط نمی باشد و نیاز است باشرکت در کلاس خصوصی آیلتس استاد با تدریس خصوصی  با توجه به نیاز های آن ها مطالب را ارایه کرده و در نهایت به رشد آن ها کمک کند.

4.متقاضیانی که قادر نیستند برنامه ی خود را با زمان بندی کلاس آیلتس گروهی تطبیق داده و در نهایت نیازمند شرکت در کلاس آیلتس خصوصی  می باشند..

چشم انداز:

بدون شک رسیدن به هدف، بدون داشتن چشم انداز و یک برنامه حرفه ای ممکن نیست. در خانه آیلتس پارسیس، داشتن  برنامه ریزی برای پیمودن مسیر و رسیدن به هدف مورد نظر یک اجبار است مگر اینکه واقعا نخواهیم به هدفمان برسیم!

توجه به نقاط قوت و ضعف:در کلاس های آیلتس پارسیس با توجه به نتایج تعیین سطح و پس از مصاحبه اساتید باید به نقاط قوت وضعف زبان آموزان اشراف داشته و ممکن است درسی که برای یک زبان آموز بسیار ضروری است، برای دیگری اتلاف وقت، حوصله و انرژی باشد.بنابراین توجه به نیازها و وجوه قوت و ضعف زبان آموزان از مبانی مهم کمک رسانی به زبان آموزان در بهترین کلاس آیلتس خصوصی می باشد.

 توجه به نوع یادگیری هر فرد: هرشخصی  با روشی خاص، بهتر یاد می گیرد؛ به عنوان مثال، ممکن است یک زبان آموز با شنیدن صوت و تماشای تصاویر یادگیری موثرتری داشته، و دیگری با انجام دادنش.دریافت این مهم که نوع هوش یادگیری شخص  کدام است در پیشبرد اهداف یادگیری و دریافت نتیجه دلخواه موثر می باشد!

 

موسسه پارسیس از برگزار کنندگان بهترین کلاس آیلتس در تهران می باشد

 

مطالب مرتبط : کلاس آیلتس ، دوره های آمادگی آیلتس ، آزمون آیلتس 2018 ، آزمون Speaking آیلتس ، بهترین کلاس آیلتس در تهران

برچسب ها: کلاس آیلتس, دوره امادگی آیلتس, آزمون آیلتس 2018