دوره مکالمه زبان بازرگان

امروزه تسلط به زبان انگلیسی و زبان بازرگانی برای مدیران شرکت ها و سازمان ها، مدیران بازاریابی و فروش ضرورتی انکار ناپذیر است چرا که تعامل تجاری و بازرگانی با سایر کشورها نیازمند دانستن زبان انگلیسی است. در دوره های مکالمه بازرگانی A2تمام موقعیت های ممکن در زمینه تعاملات تجاری آموزش داده می شود

در طول دوره، 5 کتاب از سری کتابهای MARKET LEADERتدریس خواهد شد

دوره مکالمه بازرگانی , زبان بازرگانی در واقع با هدف آشنایی زبان آموزان شاغل و یا جویای کار در هر حوزه ای با اصطلاحات و واژه های کاری طراحی شده و در طول دوره فرد با مهارت های نوشتاری (Commercial Correspondence)شامل ایمیل نویسی و گزارش نویسی رسمی و غیر رسمی و مکالمات رسمی و غیر رسمی نیز آشنا میشود.

در دوره BEC ما به مباحث زیر می پردازیم:

معارفه، کار، مشکلات در محل کار، مسافرتهای کاری، غذا و تفریحات، خرید و فروش، مردم، تبلیغات، شرکتها، ارتباطات، فرهنگها، مشاغل، ایده های نوین، فشار کاری، مشاغل جدید، اخلاقیات، رهبری، رقابت، بازاریابی بین المللی، برقراری ارتباط، موفقیت، ریسک، کار تیمی، افزایش نقدینگی، مدیریت بحران، بازاریابی، مدیریت، تنش، محصولات، برند، تغییرات، سازمانها، پول، منابع انسانی، بازراهای بین الملل، تاثیر گذاری بر مخاطب، آموزش، استخدام، بودجه ریزی، استراتژی، مشاوره، تجارت آنلاین و مدیریت پروژه و ...

هر یک از این مباحث از دیدگاه تجارت آموزش داده میشود.

جزوات آموزشی:

جزوات این دوره آموزشی منحصر بفرد ـ به صورت کتاب، فایل های متنی، صوتی و تصویری، ... ـ  در طول دوره آموزشی بصورت انحصاری در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

در پایان دوره زبان آموزان میتوانند در آزمون B.E.C که توسط دانشگاه کمبریج برگزار میشود شرکت کنند و مدرک بین المللی Business English را دریافت کنند که Life Time می باشد و مانند مدرک IELTS یا TOEFL دارای 2 سال اعتبار نمی باشد، بلکه دارای اعتبار دائمی می باشد.