نکات و دستور العمل هایی برای امادگی ازمون تافل

 از شما انتظار می رود دو مقاله برنامه ریزی کنید و بنویسید. مقالات شما در مورد چه موضوعاتی  writing TOEFLدر بخش

خواهند بود؟ چه نکاتی برای Writing TOEFL  شما مشاهده میکنید؟ به منظور اماده سازی خوب و اعتماد به نفس در روز

ازمون ، شما به درک بالایی از موضوع و مقالات تافل نیاز دارید که شما در حین ازمون مشاهده میکنید.این دستور العمل ها

توضیحات کاملی از Writing TOEFL  در اختیار شما قرار میدهد و اینکه چگونه می توانید انواع مختلفی ازرویکرد های

 Writing TOEFL را ارتقا دهید و انتظار می رود چه مقالاتی در ازمونTOEFL   Writing  به کار برده شود.

تمرکز بر روی مهارت speaking آزمون IELTS

تمرکز بر روی مهارت speaking  آزمون IELTS

 

در این قسمت ما می خواهیم سیستم آزمون زبان انگلیسی بین المللی   IELTS  را تحلیل کنیم و بحثی در خصوص اینکه چه اتفاقی می افتد و چگونه ارزشیابی آن پیش می رود را داشته باشیم و بعد از آن ما نگاهی به چالش هایی که شرکت کنندگان با آن رو به رو می شوند با کمک راههایی که بتوانند این آزمون را بگذرانند ، می اندازیم .

6 راه برای آمادگیتان در آزمون IELTS

اگر شما امیدوارید که بتوانید  در یک دانشگاه یا کالج انگلیسی زبان تحصیل کنید ، در یک محیط انگلیسی زبان کار کنید یا به یک کشور انگلیسی زبان مهاجرت کنید ، پس  باید آزمون امتحان زبان انگلیسی بین المللی ( امتحان IELTS ) را در نظر داشته باشید . این امتحان به منظور سنجش درک زبان انگلیسی و توانایی شما در ارتباط با مهارت زبان انگلیسی به طور موثر طراحی شده است .

با گذراندن امتحان IELTS ، بسیاری از درب های دیگر موفقیت برای شما باز خواهد شد . به این جهت که بیش از 3 میلیون نفر تنها در سال گذشته امتحان IELTS را گذراندند . اگر شما یکی از کسانی هستید که امید به امتحان دادن و به دست آوردن نمره دلخواه برای تحصیل و یا حرفه ای را دارید ، در اینجا شش راه برای آماده شدن برای کسب موفقیت و به دست آوردن نمره دلخواه  را با شما در میان می گذاریم :

 

5 نکته برتر برای گرفتن نمره بالا در بخش Reading آیلتس

  1. 1. از زمان به نفع خود استفاده کنید

- جوابها را در همان موقع پاسخگویی در پاسخنامه بنویسید. در محل امتحان، شما دو مورد را دریافت خواهید کرد: (1) یک کتابچه با تمام سوالات و (2) یک برگه پاسخنامه. برگه پاسخنامه  مهم ترین سند است زیرا تمام پاسخ های شما باید در آن ثبت شود. اگر پاسخ خود را فقط در کتابچه بنویسید، پاسخ های شما به حساب نمی آیند و امتیازی نمی گیرید.

بسیاری از متقاضیان آزمون، زمان زیادی را با نوشتن پاسخ در این کتابچه و سپس انتقال آنها به برگه پاسخ، تلف می کنند. و بسیاری از متقاضیان متوجه میشوند که آنها در انتها به اندازه کافی وقت ندارند تا همه پاسخهایشان را بر روی پاسخنامه انتقال دهند. تصور کنید چه اتفاقی می افتد که تمام پاسخ ها را داشته باشید، اما زمان لازم برای نوشتن آنها در جایی که واقعا مهم است را نداشته باشید.

1 2