تافل

 

آزمون زبان انگلیسی  به عنوان یک زبان خارجی (تافل) یک آزمون استاندارد برای سنجش توانایی افراد غیر انگلیسی زبانی است که قصد ادامه تحصیل دردانشگاه های ایالات متحده امریکا را دارند. این آزمون توسط بسیاری از موسات علمی و دانشگاه های سراسر دنیا قابل قبول می باشد،که می توان گفت در کنارآزمون آیلتس یکی از 2 آزمون برتر زبان انگلیسی در جهان است.همچنین آزمون تافل از آزمون های ثبت شده در سازمان خصوصی خدمات آزمون های آموزشی( ETS) می باشد که طراحی آزمون و مدیریت آن را برعهده دارد.

آمادگی رایتینگ آیلتس

 

آمادگی رایتینگ آیلتس   

درصورتی که تصمیم به شرکت در آزمون آیلتس را دارید ،اکنون تنها کاری که شما باید انجام این است که یک برنامه موثربرایحضور در آزمون  پیدا کنید.انجام آماده سازی اتوماتیک به روش درست می تواند باعث صرفه جویی در زمان،پول و اطمینان از اینکه شما امتیاز موردنیاز خود را دریافت کنید.چهار قسمت برای آزمون آیلتس وجود دارد که شامل بخش های:نوشتن،خواندن،صحبت کردن و گوش دادن می باشد.هر یک از اینبخش ها دارای سوالات مختلفی می باشند و هرکدام از آن ها دارای مهارت های خاصی هستندکه می بایست بدست آورید.

اطلاعاتی در مورد آزمون آیلتس

 

آنچه که باید در مورد آزمون آیلتس بدانید

آیلتس محبوب ترین آزمون انگلیسی برای آموزش عالی و مهاجرت جهانی است.

موسسات آموزشی،کارفرمایان،سازمان های ثبت حرفه ای وآژانس های مهاجرت دولتی اغلب نیاز به مدرک مهارت های زبان انگلیسی به عنوان بخشی از روند استخدام یا پذیرش آن ها دارند.آیلتس به طور گسترده ای برای این اهداف پذیرفته شده است.

آیلتس برای آزمون توانایی زبانی افرادی طراحی شده است که می خواهند مطالعه یا کار کنند که در آن زبان انگلیسی به عنوان زبان ارتباط استفاده می شود.هرساله بیش از 3 میلیون آزمون در سراسر جهان انجام می شود.

همه چیز در مورد آزمون آیلتس

 

همه چیز در مورد آزمون آیلتس:

آیلتس محبوب ترین آزمون زبان انگلیسی برای کسانی است که می خواهند در آموزش عالی در یک کشور انگلیسی زبان تحصیل کنند.

شرکت در دوره ها و کلاس های خصوصی آیلتس شما را آماده آزمون های آیلتس همراه با اعتماد به نفس می کند.باحضور در کلاس های خصوصی آیلتس ما شما دسترسی فوری به بیش از 80 ساعت مطالب تمرین تعاملی دارید که هر کدام از چهار مهرت : خواندن- نوشتن- صحبت کردن و گوش دادن را پوشش می دهند.

باید و نبایدهای آزمون Speaking آیلتس

آزمون Speaking آیلتس

باید و نبایدهای آزمون Speaking آیلتس

آیا شما باید از جملات طولانی در آزمون Speaking آیلتس استفاده کنید؟ کریس پل برنده جایزه وبلاگ انگلیسی آموزش انگلیسی بریتانیا برای کمک به دانش آموزان کلاس آیلتس توصیه هایی با موضوع باید و نبایدهای آزمون Speaking آیلتس ارائه می دهدکه در ذیل آنها را می توانید مطالعه نمائید.

1 2 3