نکات و ترفندهای آزمون آیلتس (IELTS)

آیا دانستن نکات کلیدی و ترفندهای آزمون آیلتس مؤثر خواهند بود ؟

تا حالا با خودتان فکر کرده اید: مدت زیادی میشود که برای آزمون آیلتس آماده شده ام, اما نمیتوانم در آزمون قبول شوم, من تمام نکات و ترفند های آزمون را میدانم اما هنوز نمیتوانم آن نمره ای را که میخواهم به دست بیاورم. من مطمئنم که آنها از قصد این کار را میکنند تا ما نتوانیم برای یک ویزا در استرالیا درخواست بدهیم ...

دانستن تمام نکات کلیدی و ترفندهای آزمون آیلتس به این معنا نیست که نمره ای بالا در آزمون تضمین شده است. آزمون آیلتس یک آزمون معمولی نیست, اما مانند تمام آزمونهای دیگر نکات کلیدی و استراتژی های خودش را دارد که میتواند در بهبود نمره ی شما مؤثر باشد.

راهنمایی برای موفقیت در آزمون سلپیپ (Celpip)

چگونه  آزمون سلپیپ را به بهترین نحو بگذرانیم ؟

 

بخش اول :  آزمون صحبت کردن سلپیپ

 

هر چه بیشتر به زبان انگلیسی صحبت کنید, روند پیشرفت شما در مهارت صحبت کردن (speaking) آزمون سلپیپ سریعتر خواهد بود.  راهنمایی جستجو کردن برای اطلاعات نیز راه خوبی برای برقراری یک ارتباط است. سعی کنید تا جایی که میتوانید با خانوده و دوستان خود به زبان انگلیسی صحبت کنید.

 

برنامه آمادگی آزمون سلپیپ (CELPIP)

برنامه ی آمادگی آزمون سلپیپ (آکادمیک)

آمادگی آزمون سلپیپ به چهار طریق

شما میتوانید آمادگی آزمون خود را از طریق چهار راه مختلف انجام دهید:

  1. آمادگی برای آزمون سلپیپ به صورت کلاسهای گروهی ( به مدت 20 ساعت )
  2. آمادگی آزمون سلپیپ با تمرکز بر مهارت های "صحبت کردن" و "نوشتن" ( 8 ساعت )
  3. آمادگی آزمون سلپیپ به صورت آنلاین , به صورت تک نفره به همراه یک استاد از طریق اسکایپ
  4. آمادگی آزمون سلپیپ به صورت تک نفره و خصوصی با یک استاد

از آزمون سلپیپ (CELPIP) بیشتر بدانید

درباره ی آزمون "سلپیپ" بیشتر بدانید

آزمون سلپیپ توسط شرکت آزمون گذاری پاراگون , که تابع دانشگاه بریتیش کلمبیا است تهیه شده تا نیاز و لازمه ی یک آزمون مطمئن و قابل اعتماد زبان انگلیسی را برآورده کند.

نکات راهنمایی آزمون سلپیپ (CELPIP)

راهنمایی هایی برای آزمون سلپیپ

اگر شما به عنوان یک مهاجر دائم یا شهروند شدن کانادا درخواست داده اید, آزمون سلپیپ, گامی مهم به سوی هدف شما است. آزمون سلپیپ تنها آزمون کانادایی است که برای ارزیابی مهارتهای زبان کسانی که برای مهاجرت,پناهندگی و شهروندی کانادا درخواست دادند طراحی شده. این آزمون علاوه بر پذیرفته شدن توسط (آی آر سی سی), توسط انجمن شورا از بریتیش کلمبیا و همچنین انجمن مشاوران مهاجرت کانادا نیزتایید شده است.

1 2 3 4