چگونه برای آزمون CELPIP آماده شویم ؟

چگونه برای آزمون سلپیپ آماده شویم ؟

نکاتی دسته اول براساس تجربیات

شما باید با قسمت های مختلف آزمون آشنایی داشته باشید تا زمانی که ویدیوی معرفی و مقدمه ی آزمون برای شما پخش شد, شوکه نشوید. آزمون سلپیپ آزمونی است که کاملا با استفاده از یک کامپیوتر انجام میشود, بنابراین لازم نیست که شما نگران بردن وسایلی به همراه خودتان بر سر جلسه ی امتحان باشید زیرا شما به هیچ چیزی جز خودتان و کارت شناسایی احتیاج ندارید.

استراتژی هایی برای آزمون تافل

شرکت کردن در آزمون تافل همیشه یک تجربه ی استرس آور بوده است. زیرا شما باید یک امتیاز و نمره خاص برای پذیرش به دانشگاه مدنظر خود کسب کنید.

آزمونی که شما برای شرکت کردن در آن هزینه ی زیادی پرداخت میکنید. 

برای ماه های زیادی بوده که در حال آماده شدن برای آزمون بوده اید.

مرکز برگذاری آزمون ممکن است شلوغ و پر سروصدا باشد و شما ممکن است که شب قبل به خوبی استراحت نکرده بوده باشید.

کاری نیست که لازم باشد برای آنها انجام شود, اما آماده شدن برای آزمون تافل, یکی از بهترین کارهایی است که شما می توانید برای پایین آوردن استرس خود انجام دهید.

در اینجا پنج نکته و استراتژی برای آزمون تافل که تا به کنون مؤثر واقع شده است برای شما قرار دادیم.

یکی از راه های بهبود نمره در Writing آیلتس

قسمت نوشتاری (Writing) آزمون آیلتس

تمرین کردن برای قسمت نوشتاری (Writing) آزمون آیلتس, برای هرکسی که بخواهد نمره ی خود را بهبود ببخشد ضروری است,اما باید بدانید که کجا میتوانید نمونه ای از سوالات اصلی آزمون آیلتس را پیدا کنید و سپس طوری تمرین کنید که در بهبود بخشیدن نمره ی شما تاثیر به سزایی داشته باشد.

نکات writing آزمون آیلتس

 

تمرین آزمون نوشتاری (Writing) آیلتس :

راهنمای گام به گام

 

گام اول

نمونه سوالاتی واقعی از آزمون نوشتاری (writing) آیلتس پیدا کنید. از سوالات تقلبی استفاده نکنید. این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا اگر از این نوع از سوالات استفاده کنید, ممکن است برداشت اشتباهی از چگونگی آزمون اصلی برای شما به وجود آورد. تصور کنید که برای امتحان آموزش رانندگی به جای ماشین, در یک تراکتور تمرین کنید.

نکات Reading آزمون آیلتس

 آنچه که از Reading (قسمت خواندن) آزمون آیلتس باید بدانید :

 

قسمت خواندن (Reading) آزمون آیلتس به دو بخش جنرال (عمومی) و آکادمیک (تحصیلی و یا دانشگاهی) تقسیم می شود که در هر دو نوع آن, مدت زمانی که برای امتحان در نظر گرفته شده است, 60 دقیقه (یک ساعت) می باشد. بدین صورت که داوطلبان و یا کاندیدها باید به 40 سوال در 3 بخش این آزمون پاسخ دهند. هیچ کدام نیاز به اطلاعات تخصصی و یا خاصی ندارد, اما متن ها به مرور دشوارتر خواهند شد. شما باید برای هر متن تقریبأ 20 دقیقه را در نظر بگیرید و زمان خود را به درستی مدیریت کنید .متن هایی که در آزمون وجود دارد, از روزنامه ها ,مجلات و.. انتخاب شده اند و غیر تخصصی هستند.

1 2 3 4