چگونه باید برای آزمون آیلتس مطالعه کرد ؟

بهترین راه مطالعه کردن برای آزمون آیلتس

 

برای به دست آوردن یک نمره ی خوب و ایده آل در هر آزمونی, خصوصا ازمون سخت و دشواری مانند آزمون آیلتس, باید سخت درس خواند و مطالعه کرد. هرچند که این نوعی باور غلط است و صحیح حقیقت ندارد. این درست است که شما باید سخت درس بخوانید و مطالعه کنید اما بهترین راه مطالعه کردن برای آزمون آیلتس, این است که هوشمندانه مطالعه کنید.

 

چگونه مهارت خواندن خود را با دیدن اخبار تقویت کنیم؟

چگونه با روزنامه خواندن و دیدن اخبار مهارت خواندن خود را در آزمون آیلتس تقویت کنیم ؟

 

سعی بر تمرین کردن روزانه با آزمون های تمرینی برای تقویت مهارت خواندن در آزمون آیلتس به طور مداوم خسته کننده خواهد شد. زندگی ما انسان ها به طور معمولی هم خسته کننده است, بنابراین بگذارید به دنبال راه هایی باشیم تا کمی آن را هیجان انگیز تر کنیم.

به طور مثال, اخبار هم قبلا خسته کننده بود, اما در حال حاظر با وجود دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور, نگاه کردن اخبار هیجان انگیز تر از فیلم های اکشن است.

بگذارید نگاهی بی اندازیم تا ببینیم چگونه میشود از اخبار به نحوی ساختاری در بهبود مهارت خود و بهتر انجام دادن در آزمون استفاده کرد.

نکاتی برای عملکردی بهتر در آزمون آیلتس

 

نکاتی برای عملکردی بعتر در آزمون آیلتس

عدم تسلط در بخش دستور زبان (گرامر) ممکن است مشکلات زیادی را در آزمون برای شما زبان آموزان به وجود بیاورد.

دانش لغات در آزمون آیلتس اهمیت بسیاری دارد و کتاب هایی مانند 504 و 1100 واژه که این چند سال مرسوم شده است میتواند سطح دانش و دامنه ی لغات و واژه های شما را گسترش دهد.

برای افزایش دانش لغات و واژه های خود باید تا می توانید مقالات علمی و عمومی از سایت های خبری اینترنت دانلود کنید و مطالعه کنید و لغات خوبی که با آن مواجه میشوید را در دفترچه ی لغات خود یادداشت کنید و آنها را هر روز مرور کنید.

 تکرار این کار در طول روز به مدت زمان یک ساعت باعث می شود تا این لغات در ذهن شما ماندگار شوند.

حقیقت هایی از آزمون صحبت کردن (اسپیکینگ) آیلتس

حقیقت هایی از قسمت صحبت کردن آزمون آیلتس

مطالب و مقاله های زیادی در رابطه با آزمون صحبت کردن آیلتس در وبسایت ها , بلاگ ها و غیره در اینترنت وجود دارد, اما بیشتر این مطالبی که در دسترس هستند یا کامل نیستند و یا اشتباه هستند.

برای کمک به شما ما برخی از این نکات رایج را به صورت لیستی از درست و غلط بودن آنها برای شما جمع آوری کرده ایم :

 

روش هایی برای بهبود مهارت خواندن آزمون آیلتس

بهترین راه برای بهبود مهارت خواندن آزمون آیلتس

 

سوال بسیار رایجی که اغلب زبان آموزان میپرسند, این است "چگونه میتوان مهارت خواندن را بهبود بخشید؟"

بیشتر وقتها پاسخ به این سوال را باید اینگونه جواب داد "بگذارید چیزی از شما بپرسم, آیا شما هر چیزی که در زبان خودتان میخوانید را متوجه میشوید؟"

پاسخ به این سوال همیشه منفی بوده, زیرا این به معنی آن است که شما مهارتهایی برای خواندن و استراتژی هایی برای درک و فهمیدن متنی را در زبان خود دارید, حتی اگر معنی تمامی کلمات را نخوانده باشید و متوجه نشده باشید.

 

1 2 3 4