Ielts life skill

                                                                                  

 

IELTS life skill  مها رت های زندگی آزمون انگلیسی برای افرادی است که نیاز به اثبات توانایی زبان انگلیسی و گوش دادن خود به عنوان بخشی از درخواست ویزا یا مهاجرت دارند.

برای بهترین آمادگی، توصیه می کنیم با فرمت آزمون  IELTS life skill آشناشوید و دریک آزمون آزمایشی پیش از آزمون اصلی شرکت کنید.

IELTS life skill  در سطوح A1، A2 یا B1 از چارچوب کلی اروپایی برای مرجع زبان (CEFR) در دسترس است. وظایف در آزمون بر مبنای موضوعات روزمره مانند کار، حمل و نقل و آب و هوا، که منعکس کننده تجربه برقراری ارتباط در یک کشور انگلیسی زبان است؛می باشند.

 علل انتخاب IELTS life skil:تست در مکان های موجود در انگلستان و در سراسر جهان در دسترس است.نتایج در عرض هفت روز در دسترس است.این تست در فهرست تست زبان انگلیسی امن (SELT) در صفحه اصلی دفتر انگلستان موجود است. 

IELTS life skil را می توان به عنوان بخشی از درخواست ویزای انگلیس یا مهاجرت مورد استفاده قرار داد:اگر می خواهید با همسرتان زندگی کنید که قبلا در انگلستان زندگی می کند

اگر شما در حال حاضر در انگلستان زندگی می کنید و می خواهید خانه خود را دائمی کنید

اگر می خواهید یک شهروند انگلیسی شوید.   

 

سطح IELTS life skill  چیست؟ IELTS life skill در سطوح A1، A2 و B1 از چارچوب کلی اروپایی برای مرجع زبان (CEFR) در دسترس است. این یک استاندارد بین المللی است که در سراسر جهان برای توصیف مهارت های زبان آموزان استفاده می شود.

 چه اتفاقی در طول آزمون رخ می دهد؟ دو قسمت اصلی برای آزمونIELTS life skill  وجود دارد.

 در قسمت اول، شما انتظار می رود که به سوالات مربوط به موضوعات مورد علاقه بپردازید.

بخش دوم یک کار متداول گوش دادن و صحبت است.

در سطح A و سطح B، شما به یک کار بر روی سی دی گوش می دهید.

تکمیل کار به شما امکان می دهد که توانایی خود را برای شنیدن هر دو مفهوم و جزئیات عمومی ببینید.شما پاسخ خود را می گویید، اگر چه شما می توانید یادداشت برداری کنید در حالی که شما به CD گوش می کنید.پس از آن یک بحث بر روی یک موضوع مربوط به آنچه که شما در CD گوش کرده اید وجود دارد.علاوه بر سطح B1، یک وظیفه وجود دارد که در آن شما فعالیت دیگری را با شرکت کننده دیگری برنامه ریزی می کنید. 

آزمون چقدر طول می کشد؟ برای IELTS life skill  شما فقط باید در یک جلسه کوتاه برای تکمیل آزمون شرکت کنید. زمان مجاز برای هر سطح عبارتند از: IELTS life skill - A1 سخنرانی و گوش دادن 16 -18 دقیقه

IELTS life skill - A2 صحبت کردن و گوش دادن 20 دقیقه

IELTS life skill - B1 صحبت کردن و گوش دادن 22 دقیقه 

چگونه در آزمون شرکت کنم؟  شما بر اساس توانایی خود در چهار حوزه کلیدی ارزیابی می شوید: 

به دست آوردن اطلاعات

انتقال اطلاعات

صحبت کردن برای برقراری ارتباط

مشارکت در بحث در حین آزمایش

شما مجاز به یادداشت برای آماده سازی پاسخ خود خواهید بود. امتحان یادداشت های شما را علامت نمی گذارد - فقط مهارت های صحبت کردن و گوش دادن شما در طول آزمون مشخص شده است.

وظایف و ارزیابی: وظایف مهارت های زندگی IELTS طراحی شده اند تا منعکس کننده تجربه روزمره برقراری ارتباط در یک کشور انگلیسی زبان باشد. از شما انتظار می رود که در بحث های کوتاه در موضوعات روزمره  مانند موضوعات زیرشرکت کنید: 

جزئیات شخصی / تجربیات خانواده و دوستان

خرید کالاها

کار

سلامتی

اوقات فراغت

آموزش و پرورش

حمل و نقل / مسکن

هوا

توصیف

نظر دادن

دادن اطلاعات شخصی

گفتن

اظهار نظر 

درخواست اطلاعات

موافقت و مخالفت

ارائه دلایل

  چرا آزمون را با یکی دیگر ازشرکت کنندگان انجام می دهم؟ 

شما آزمون را با یک متخصص و با یک شرکت کننده دیگر انجام خواهید داد. این به این دلیل است که مهارتهای زندگی IELTS چگونگی برقراری ارتباط با افراد دیگر را در انگلیسی روزمره ارزیابی می کند. بهترین روش برایارزیابی این مهارت ها این است که شرکت کنندگان را با سطح توانایی مشابه ترکیب کنید تا بتوانید نشان دهید که چگونه می توانید انگلیسی صحبت کنید تا با دیگران ارتباط برقرار کنید و با آنها صحبت کنید.