آمادگی رایتینگ آیلتس

 

آمادگی رایتینگ آیلتس   

درصورتی که تصمیم به شرکت در آزمون آیلتس را دارید ،اکنون تنها کاری که شما باید انجام این است که یک برنامه موثربرایحضور در آزمون  پیدا کنید.انجام آماده سازی اتوماتیک به روش درست می تواند باعث صرفه جویی در زمان،پول و اطمینان از اینکه شما امتیاز موردنیاز خود را دریافت کنید.چهار قسمت برای آزمون آیلتس وجود دارد که شامل بخش های:نوشتن،خواندن،صحبت کردن و گوش دادن می باشد.هر یک از اینبخش ها دارای سوالات مختلفی می باشند و هرکدام از آن ها دارای مهارت های خاصی هستندکه می بایست بدست آورید.

به عنوان مثال دانشجویان دانشگاهی می توانند انتظار داشته باشند که یکی از هفت نوع سوال مختلف را در وظیفه 1 نوشتن ببینند.هر یک ازاین انواع پرسش ها نیاز به مهارت های متفاوتی دارند. آزمون های گوش دادن و خواندن ، بیش از ده نوع مختلف از سوال ها را شامل می شوند و همه این سوال ها بهیک استراتژی ومجموعه ای از مهارت ها نیاز دارند.

یشتر زمان یادگیری شما برای آمادگی آیلتس باید به یادگیری این مهارت ها اختصاص داده شود و زمانی که این مهارت ها با سطحبالایی از زبانانگلیسی ترکیب شوند،منجر به کسب امتیاز بالایی خواهند شد.

یادگیری این مهارت ها به اندازه خود زبان زمان صرف نمی کنند ، بلکه مقدار قابل توجهی زمان می برد.اکثر مشاوران توصیه میکنند که 2الی 3 ماه زمان جهت یادگیری این مهارت ها صرف شود.

 کل زمان مجاز برای آزمون آیلتس آکادمیک بخش نوشتن 60 دقیقه است.تنها یک ساعت وقت بگذارید تا هر دو بخش آزمون را تکمیل کنید.بخش دو تمرینوشتن امتیاز نوشتاری بیشتری نسبت به بخش 1 دارد.

بخش 1 نوشتن:

شما می بایست حدود بیست دقیقه در مرحله اول آزمون وقت بگذارید.

به سبک رسمی بنویسید.

حداقل 150 کلمه به کار ببرید.

بخش 2 نوشتن:

شما باید حدود 40 دقیقه صرف نوشتن بخش 2 آزمون کنید.

به سبک رسمی بنویسید.

حداقل 250 کلمه به کار ببرید.

دستورالعمل هایی که شرکت کنندگان باید رعایت کنند:

در آزمون واقعی دستورالعمل های زیر داده می شود:

سوال ها را تا زمانی که به شما گفته می شود باز نکنید.

نام و شماره کارت خود را در بالای صفحه وارد کنید.

دستورالعمل هر کار را به دقت مطالعه کنید.

به سوالات هر دو بخش پاسخ دهید.

برای بخش 1 در حدود 150 کلمه به کار ببرید

برای بخش 2 در حدود 250 کلمه به کار ببرید

پاسخ های خود را در دفترچه پاسخ بنویسید

چرا آمادگی ازمون آیلتس دشوار است؟

به سادگی اطلاعات زیادی وجود دارد و شرکت کنندگان آزمون آیلتس نمی دانند که به کدام منابع اطمینان کنند.آمادگی آیلتس می تواند چند ماه طول بکشد.

سه چیز مهم برای بهبود آمادگی شما در اینجا وجود دارد:

سطح عمومی انگلیسی(آهسته)

مهارت های تست(متوسط)

دانستن این که چگونه تست مشخص می شود(سریع)

سریع ترین و موثر ترین راه برای بهبود امتیاز شما این است که بدانید ممتحنان و آزمون چه می خواهند و چگونه امتیاز میدهند.

شما می توانید با حضور در کلاس های آمادگی آزمون آیلتس ما در کوتاه ترین زمان به نتیجه مورد نظر نزدیک شده و تلاش ما در زمینه فراهمکردن فرصتی جهت بهبود آمادگی های آیلتس فراگیران از افتخارات ما می باشد.

خواهشمندیم جهت دریافت وقت مشاوره و تعیین سطح با شماره تلفن های مندرج در سایت ما تماس حاصل فرمایید.