کلاس خصوصی آیلتس

دوره فشرده و کلاس خصوصی آیلتس

 برای بسیاری از متقاضیان کلاس آیلتس که از آمادگی و بهره مندی از سطح زبانی خوب محروم هستند و یا مشکلاتی نظیر محدودیت زمان جهت حضور در کلاسهای گروهی و همچنین یادگیری دوره های آیلتس رادارند بهترین موقعیت برای یادگیری شرکت در کلاس خصوصی آیلتس می باشد که می تواند متناسب با شرایط آنها برگزار شود.

اکثر مراجعین و متقاضیان کلاسهای آیلتس را گروهی از افراد تشکیل می دهند که سالهای متمادی از یادگیری زبان حتی در سطح ابتدایی دور بوده و یا شرایط وزمینه های یادگیری برای آناه فراهم نبوده و اکنون به دلایل مختلف ائم از مهاجرت و یا تحصیل نیازمند فراگیری زبان به خصوص شرکت در دوره های آیلتس می باشند.در این شرایط به دلایلی ازجمله  زمان محدودیت متقاضیان خواستار شرکت در دوره های فشرده به خصوص کلاس خصوصی آیلتس می باشند و انتظار دارند که در مدت زمانی کوتاه به سطح مورد نظر خود رسیده و در آزمون آیلتس به نمره دلخواه خود دست یابندکلیه کلاس های خصوصی انستیتو زبان پارسیس از ابتدای دوره ها ی اموزشی  در هر سطح زبانی و باهر پیش زمینه زبانی متمرکز بر هر چهار مهارت ایلتس می باشد و باارائه کتاب ها و جزوات وانحصاری متناسب با نیاز وسطح متقاضیان سعی بر برگزاری کلاس های خصوصی و ارتقاء سطح شما با بالاترین کیفیت می باشد.

مهمترین نکته ای که در مورد کلاس خصوصی و دوره های فشرده آیلتس می بایست به آن اشاره داشت توجه به فاکتور زمان جهت یادگیری در کوتاه مدت است و مهمترین عامل همراه با تدریس کلاسی،مطالعه خارج از کلاس توسط زبان آموزان می باشد.

نکته قابل ذکر دیگر که می توان به آن اشاره داشت برنامه ریزی دقیق جهت بهبود یادگیری و پیشبرد اهداف شما در مسیر پیشرفتتان می باشد که علاوه بر اساتبد و مشاوران فعال و مجرب ما بهره مندی از منابع و برنامه های مطالعاتی متناسب با شرایط و ویزگی های فردی زبان اموزان از عوامل موفقیت شما در کلاس های خصوصی و فشرده ایلتس ما می باشد.

لازم به ذکر است که انتظارات آموزشی شما و رسیدن به نتیجه دلخواهتان تنها با قرار گرفتن در یک مسیر یادگیری درست و داشتن برنامه مطالعاتی دقیق ومنطقی ، همراه با نظارت و پشتیبانی مستمر در قالب کلاس خصوصی آیلتس حاصل می شود که ما شما را در رسیدن به این مهم یاری می رسانیم.

کلاس خصوصی آیلتس

روش برگزاری کلاس خصوصی آیلتس :

جهت برگزاری دوره های فشرده و کلاس خصوصی آیلتس لازم است که ابتدا جهت در یافت وقت مشاوره وتعییت سطح آیلتس با شماره تلفن 02122888825 تماس حاصل فرمایید. پس از مصاحبه و مشخص شدن سطح زبانی شما مشاوران ما اطلاعات لازم درخصوص شرایط ونحوه برگزاری به بالا کلاس خصوصی آیلتس را به شما ارائه خواهند داد.قابل ذکر است که مصاحبه و تعیین سطح شما شامل بررسی دانش زبان عمومی فرد در انگلیسی وچهارمهارت گفتاری،نوشتاری،شنیداری و خواندن بررسی می شود.که این امر در برگزاری کلاس های خصوصی آیلتس بسیار مهم است چرا که اساتید باید در ابتدای شروع کلاس آگاهی داشته باشند که متقاضی از چه میزان مهارت ها وچه سطح زبانی برخوردار می باشد.

بنابراین داشتن یک چشم انداز از مهارتها و اطلاعات متقاضیان جهت مشخص کردن یک برنامه یادگیری منسجم وو توجه به نقاط قوت وضعف زبان اموزان می باشد.

بنابراین از جمله عوامل مهم وتاثیر گذار که یک کلاس خوب آیلتس را به وجود می آورد می توان به مواردی نظیر:برنامه ریزی دقیق،توجه به نقاط قوت وضعف،توجه به ویزگی های فردی و تواناییهای یادگیری زبان آموزان اشاره نمود.

مزایای کلاس خصوصی آیلتس:

از مزایای شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس داشتن حق انتخاب در زمان برگزاری کلاسها با توجه به محدودیت زمانی متقاضیان و محل برگزاری کلاسها،همچنین انتخاب تعداد جلاسات و طول دوره و.... اشاره کرد.بدیهی است که شرکت در کلاس های خصوصی به پیشبرد کلاس در مدت زمان کوتاه کمک می کند بنابراین از نظر زمان و اتلاف وقت نیز مقرون به صرفه می باشد.مورد دیگری که می توان به ان اشاره نمود این موضوع است که معلم در کلاس توجه خود را صرفا به یک شاگرد معطوف داشته و این امر به یادگیری بهتر و نتیجه موثرتر منجر خواهد شد.همچنین ازآنجایی که کلاسهای خصوصی  با هماهنگی ومتناسب با سطح توانایی و استعدادهای زبان آموزان می باشد بنابراین از سرعت بالاتری نسبت به کلاسهای گروهی برخوردار می باشد.

به عنوان مثال از دیگر ویژگی های کلاس های خصوصی آیلتس انستیتو تخصصی زبان پارسیس می توان به امکان برگزاری کلاسها در منزل و یا محل کار متقاضیان می باشد که موجب صرفه جویی در وقت انها شده و باعث می شود در کمترین زمان به نتیجه مورد نظر دست یابند.

انستیتو تخصصی زبان پارسیس با اساتید مجرب و ممتاز در زمینه برگزاری کلاس های فشرده و خصوصی آیلتس از شروع مسیر دستیابی به موفقیت همراه شماست.موفقیت در یاری رساندن به شما عزیزان همواره افتخار ماست.

مطالب مرتبط : کلاس آیلتس ، دوره های آمادگی آیلتس ، آزمون آیلتس 2018 ، آزمون Speaking آیلتس ، بهترین کلاس آیلتس در تهران