آمادگی برای آزمون آیلتس

 آزمون آیلتس :

در آزمون آیلتس، شیوایی خواندن،نوشتن، گوش دادن و مهارت های صحبت کردن ، و توانایی شما در برقراری ارتباط برای کار،مطالعه و یا زندگی در یک کشور انگلیسی زبان را ارزیابی می گردد.

اولین قدم این است که بدانید چه مدت زمانی برای آزمون آیلتس فرصت دارید و باید بدانید روز آزمون چه چیزی از شما انتظار می رود.تا بتوانید باتوجه به زمانبندی آزمون به نتیجه بهتری دست پیداکنید.

لازم به ذکر است بدانید باشرکت در کلاس آیلتس نه تنها آمادگی های لازم جهت شرکت در آزمون آیلتس را پیدامیکنید بلکه همواره اطلاعات دقیق پیرامون چگونگی برگزاری آزمون در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آزمون آیلتس
آزمون آیلتس

جوانب مختلف آزمون را بررسی کنید تابدانید چه چیزی از شما انتظار می رود.

ازجمله مواردی که در موفقیت در آزمون آیلتس کمک شایانی به شما می کند عبارتند از:

1- به دقت به محتوای هر بخش از آزمون آیلتس نگاه کنید،گوش دادن،صحبت کردن،نوشتن و خواندن.

2- انواع مختلفی از سوالات که ممکن است در هر بخش از شما پرسیده شود را شناسایی کنید.

3- فعالیت های آماده سازی پیشنهاد شده شرکت کنید.

 4- جهت اماده سازی در دوره های Pre IELTS شرکت کنید.

5- آزمون آیلتس را بررسی کنید و پاسخ ها را امتحان کنید.

6- تست های تمرین را در شرایط زمانبندی انجام دهید.

7- خرید کتاب های خود آموز آیلتس به همراه شرکت در کلاس آیلتس و استفاده از منابع معرفی شده.

برخی از گویشوران زبان بومی انگلیسی تعجب می کنند که نمرات پایین تری نسبت به کسانی که مدت زمان کمتری ویا حتی چند سال است که به زبان انگلیسی صحبت می کنند ،کسب می کنند .این زمانی اتفاق می افتد که شما امادگی جهت شرکت در آزمون آیلتس را پیدا می کنید.

آزمون آیلتس یکی از مهمترین  آزمون های زبان انگلیسی است که برای پیگیری مطالعات خارج از کشور نیاز است.بیش از 1000 سازمان در 140 کشور جهان از جمله مدارس،دانشگاه ها،ادارات دولتی،کارفرمایان،مقامات مهاجرت ودیگرنهاد های حرفه ای پذیرفته شده اند.در حال حاضر سوالاتی که مطرح است درمورد نحوه آماده سازی برای آزمون آیلتس می باشد.چگونه یک نفر باید برای بخش های جداگانه آیلتس آماده شود تا امتیاز کلی برای امتحان را افزایش دهد؟چگونه می توان امتحان آیلتس را برای ورود به دانشگاه های مختلف برای تحصیل وکار به چالش کشید؟حضور در کلاس خصوصی ایلتس و بهره مندی از تجارب اساتید برجسته در این زمینه  به شما در رسیدن به پاسخ پرسش هایتان یاری می رساند.

آزمون آیلتس به دو نوع عمومی و جنرال تقسیم می شود که به عنوان معیار پایه پذیرش در بسیاری از دانشگاه های بین المللی در سراسر دنیا در نظر گرفته می شود.لازم است که الگوی ازمون آیلتس را قبل از رفتن از طریق نکات  آماده سازی اتوماتیک درک کنید.

یکی از عوامل جالب برای آماده سازی اتوماتیک این است که شرکت کنندگان می توانند به طور یکپارچه در روال معمول زندگی روزمره خود مشارکت داشته باشند.خواندن یک کتاب داستان انگلیسی( تخیلی ویا غیر داستانی)،یک گپ غیر رسمی با دوستان ویا حتی تماشای تلویزیون، می تواند به فرد کمک کند تا برای آزمون آیلتس 2018 آمادگی های لازم را کسب کند.

نکات امادگی ایلتس،بخش شنیداری:

الگوی شنیداری:

بخش گوش دادن اولین ومهمترین بخش ازمون ایلتس است..این بخش از آزمون آیلتس دارای چهار بخش و شامل 40 آیتم است.با توجه به آمادگی آیلتس بهتر است هر بخش را بصورت جداگانه انتخاب کنبد.  

فرایند آماده سازی اتوماتیک بخش خواندن:

این بخش مهارت های خواندن شرکت کنندگان راارزیابی می کند.درحقیقت استفاده کنندگان از تست ها با مجموعه ای از سوالا ت مانند انتخاب چندگزینه ای ،تکمیل جمله ، خلاصه نویسی ،انطباق خلاصه ، اطلاعات تطبیق داده می شوند.مصاحبه خواندن برای هر دو ازمون جنرال وعمومی ایلتس متفاوت است.

نکات آمادگی آزمون آیلتس،بخش نوشتن:

بخش نوشتن در هر نسخه ای از ازمون آیلتس شامل دو بخش است.در آزمون اکادمیک لازم است یک نمودار را توصیف کنید و علاوه بران یک مقاله بنویسید که نقطه نظر شما را بیان کند.درآزمون عمومی  فرد مورد ازمون با وضعیتی ارائه شد واز اوخواسته شد تا نامه ای را بنویسد که وضعیت را دراین مقاله توضیح دهد.نوشتن مقاله ها و تکالیفی که معلم در کلاس خصوصی آیلتس برای شما در نظر میگیرد بهترین منبع و راهنما جهت موفقیت در این بخش از ازمون می باشد.

نکات آمادگی آزمون آیلتس،بخش صحبت کردن:

یکی از جالب ترین بخش های ازمون آیلتس ،بخش صحبت کردن شامل یک ارتباط زنده باافراد دیگر است.این ازمون مهارت مربوط به زبان انگلیسی را تجزیه وتحلیل می کند وطول این بخش بین 11 تا 14 دقیقه است.بنابراین بهتر است هنگام شرکت در کلاس آیلتس با معلم خود مکالماتی حول محور ازمون داشته و خارج از کلاس نیز تمرین کنید.

همواره مفتخریم با برگزاری دوره های امادگی آیلتس و به عنوان برگزار کننده بهترین کلاس آیلتس در تهران همراه شما عزیزان در مسیر رسیدن به موفقیت در این مهم بوده و موفقیت متقاضیان و شرکت کنندگان دوره های آمادگی ایلتس ما نقطه عطف و درخشانی در کارنامه کاری ما می باشد و اما پیشنهاد ما به شما این است با شرکت در کلاسهای خصوصی آیلتس ما در کوتاه ترین زمان به نتیجه مطلوب دست یافته که این امر موجب صرفه جویی در وقت وهزینه شما عزیزان می شود.