مزایای آزمون آیلتس

م

مزایای آزمون آیلتس

مزایای آزمون آیلتس از دیگر مواردی است که باید آن‌ها را دانست و نوجه کرد.
آیلتس(سیستم آزمون زبان انگلیسی) در سراسر جهان با گویشوران زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم به عنوان مدرک تحصیلی آنها محبوب است.آیلتس به طور مشترک متعلق به شورای بریتانیا ،ارزیابی زبان انگلیسی کمبریج و آمورش IDP استرالیا می باشد.اگر قصد دارید در یک دانشگاه و یا کالج ثبت نام کنید،به سازمان های کسب و کار مراجعه کرده و یا برای ویزای آژانس های دولتی در کشورهایی مانند انگلستان،استرالیا،نیوزیلند و یا کانادا ثبت نام کنید.آزمون آیلتس می تواند به شما در رسیدن به اهداف آموزشی ، کاری و یا زندگی به شما کمک کند.

این که آیا شما برای تحصیل، کار ویا ویزا درخواست می کنید،آزمون آیلتس در مورد محتوا،ممتحنان،فرمات،سطح دشواری و نمره گداری یکسان است.اگر نتایج تست شما رضایت بخش نیست،هیج محدودیتی در مورد زمان و چگونگی انجام این کار وجود ندارد، اما توصیه می شود قبل از شرکت مجدد در آزمون، زمان بیشتری را صرف کرده و مطالعه بیشتری داشته باشید.در اکثر کشورها مراکز آزمون دوره های آمادگی و کلاس های زبان را ارائه می دهند.شما همچنین می توانید منابع یادگیری انلاین را پیدا کنیید که به شما کمک می کنند دانش خود ر ا به روز کرده و همچنین نحوه اماده شدن برای آزمون را به شما توضیح می دهند.

آیلتس آکادمیک برای پذیرش در دانشگاه ها و کالج ها مورد نیاز است در حالی که آیلتس جنرال برای برای اهداف شغلی و مهاجرت در نظر گرفته شده است.

آیلتس برای مطالعه

اگر علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور هستید،به یاد داشته باشید که بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان و تمامی کالج ها و دانشگاه های آزمون های آیلتس را می پذیرند.متقاضیان ویزای دانشجویی مرحله چهارم می توانند با استفاده از آیلتس از هر 1000 محل آزمون در سراسر جهان در آزمون شرکت کنند.بعضی از دانشگاه ها به نمایندگی از شورای بریتانیا به عنوان نماینده های محلی عمل می کنند و سازماندهی وتحویل آزمون های آیلتس را تضمین می کنند.

اگر شما در حال تحصیل در مقطع کارشناسی و یا تحصیلات تکمیلی هستید می بایست آیلتس آکادمیک را شرکت کنید.آزمون آیلتس عمومی برای برنامه هایی کافیست که مدرک ارائه نمی کنند.کالج و یا دانشگاه منتخب خود را پیدا کنید ونسخه ای را که برای شما مناسب است ، بررسی کنید.

شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی در آینده باید نشان دهید که واجد شرایط هستید و می توانید موفق به تحصیل در رشته تحصیلی به زبان انگلیسی شوید.بنابراین شما نیاز به نمرات بالاتر آیلتس بر ای ثبت نام در برنامه های پیشرفته رشته ای مانند دکترا دارید.

آیلتس برای کار

ارائه مدارک زبان شما یک گام مهم در بدست آوردن ویزا است تا شما بتوانید در خارج از کشور کار کنید.مهارت های زبان کلید موفقیت حرفه ای هستندو علاوه بر تمام الزامات هرشغل،یک دارایی ارزشمند محسوب می شوند.چنانچه شما متقاضی ویزای کاری هستیدباید به مهارت های زبان انگلیسی حرفه ای دست یابید، بدین معنی که باید بیشتر به زبان انگلیسی مسط بوده و صحبت کنید.

در انگلستان متقاضیان باید حداقل هر یک از چهار جزء آزمون (خواندن-نوشتن-صحبت کردن و گوش دادن) حداقل نمره 6.5 را داشته باشند.

برای کار در استرالیا نمره آزمون 5 به عنوان سطح حرفه ای انگلیسی محسوب می شود.نمره 6 بدین معنی است که متقاضی یک سخنگوی انگلیسی صلاحیت دار است.

در نیوزیلند متقاضیان کار باید امتیاز کلی 4 یا بالاتر را در آیلتس آکادمیک کسب کنند.آن ها همچنین ممکن است شواهد بیشتری از توانایی های زبان انگلیسی خود،از قبیل اطلاعات مربوط به کشورهایی که در آن زندگی می کنند، کشور کنونی محل سکونت و دانش خانوائه آنها از زبان انگلیسی ،فراهم کنند.

در کانادا متقاضیان باید به طور مستقیم با سازمانی که می خواهند درخواست برای نمره مورد نیاز آیلتس را بررسی کنند.کارفرمایان و موسسات آموزشی به طور کلی نیازمندی های زبان خود را بیان می کنند.

در تمام این کشورها باید توجه داشته اشید که شرایط حداقل امتیاز بسته به مشاغل انتخاب شده شما متفاوت است.برای برخی مشاغل، متقاضیان باید حداقل امتیاز 6 را برای هریک از بخش های آزمون بدست آورند ؛ در حالی که به عنوان مثال برای معلمان حداقل امتیاز 7 مورد نیاز است.

آیلتس برای مهاجرت

ادارات دولتی از آزمون آیلتس به عنوان بخشی از برنامه های کاربردی خود برای دریافت تابعیت و یا حق اقامت دائم استفاده می کنند.آن ها در نظر می گیرند که مهارت زبان به شدت به توانایی افراد جهت ارتباط در جامعه و محیط کار مرتبط است.

مطالب مرتبط : کلاس آیلتس ، دوره های آمادگی آیلتس ، آزمون آیلتس 2018 ، آزمون Speaking آیلتس ، بهترین کلاس آیلتس در تهران

برچسب ها: کلاس آیلتس, آزمون آیلتس 2018